У Кремлі жалкують щодо зриву інспекції біля Шумів, однак сподіваються на успіх в Берліні

Дмитро Пєсков. Фото: EPA/SERGEI KARPUKHIN

Сьогодні в Берліні повинні початися переговори на рівні радників "нормандської четвірки"

Прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що російська сторона жалкує про зрив спільної інспекції українських позицій в районі Шумів на Донбасі, однак сподіваються на прогресу в питанні мирного врегулювання під час переговорів радників "нормандської четвірки" в Берліні. Про це повідомляє "РИА Новости". 

"Те, що не відбулася (інспекція, - ред.), це, звичайно, погано, це викликає жаль. Я впевнений, що буде можливість у помічників обговорити причини, з яких ця інспекція не відбулася", - сказав Пєсков.

Новини за темою: Сторону РФ на зустрічі радників "нормандської четвірки" представлятиме Дмитро Козак

Окрім цього, він зауважив, що на сьогоднішніх переговорах радників "нормандської четвірки" у Берліні необхідно досягти результату, адже, за словами Пєскова,  останнім часом такі контакти несуть характер "порожнього спілкування".

"Будемо сподіватися, що на цей раз все-таки якісь відчутні результати ми зможемо констатувати", - зазначив речник президента РФ.

Новини за темою: Переговори на рівні політичних радників "нормандської четвірки": Українська делегація прибула до Берліна

Нагадаємо, Тристороння контактна група щодо Донбасу прийняла рішення проінспектувати українські позиції поблизу Шумів Донецької області. 

Проте 10 вересня глава української делегації у ТКГ Леонід Кравчук заявив, що інспекцію українських позицій поблизу Шумів на Донбасі перенесено, адже представники НЗФ висунули нові вимоги, про які не йшлося на переговорах напередодні.

Пізніше в Офісі президента України повідомили, що одноразова інспекція в районі Шумів Донецької області наразі не може бути проведена. Зазначалося, що в ОРДЛО висувають вимоги, які суперечать одна одній.

Loading...