У Кремлі заявили, що до нормандської зустрічі Україна має прийняти десятки законів

Заступник керівника Адміністрації Президента РФ Дмитро Козак Фото з відкритих джерел

Йдеться про виконання рішень, які були прийняті на саміті 9 грудня

Заступник голови адміністрації президента Російської Федерації Дмитро Козак  у п'ятницю, 3 липня, заявив, що Україна до проведення зустрічі в "нормандському форматі" на вищому рівні повинна ухвалити десятки законів. Про це повідомляє ТАСС

За словами Козака, під час зустрічі політичних радників лідерів країн "нормандської четвірки" про зустріч на рівні міністрів не йшлося. Натомість були спроби визначити конкретні дати зустрічі на вищому рівні. Однак, російський політик запевнив, що про це говорити рано, бо Україні потрібно виконати ті рішення, які були прийняті на саміті 9 грудня.

"Це десятки різних законів, які потрібно не тільки розробити [українській стороні], а й узгодити з Донбасом, а це теж непросто", - зазначив Козак.

Також заступник голови адміністрації президента РФ додав, що після цієї зустрічі сторони наблизилися до того, щоб на найближчому засіданні ТКГ ухвалили конкретний комплекс додаткових заходів щодо припинення вогню на Донбасі.

Новини за темою: У Кремлі заявили, що дати нормандської зустрічі не буде, поки не реалізуються домовленості паризького саміту

Однак, за його словами, сторони повинні домовитися, як будуть жити разом і "по якій траєкторії рухатимуться до спільного життя".

"Тоді й не буде ніяких стимулів для перестрілки", – запевнив Козак та додав, що на переговорах "європейські партнери намагаються демонструвати об'єктивність".

Нагадаємо, напередодні Україна, Франція та Німеччина заявили про готовність докласти максимум зусиль для виконання домовленостей Паризького саміту та наблизити проведення зустрічі в Берліні, однак Росія взяла паузу в цьому питанні.Loading...