У Кремлі заявили, що дати нормандської зустрічі не буде, поки не реалізуються домовленості паризького саміту

Дмитро Пєсков

Наступна зустріч "нормандської четвірки" повинна відбутися в Берліні

Прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що новий саміт у "нормандському форматі" з врегулювання ситуації в Україні треба проводити після того, як буде реалізовані домовленості паризького саміту "четвірки" (Україна, Німеччина, Франція та РФ, - ред.). Про це він сказав під час спілкування з журналістами, передає "Інтерфакс-Україна".

Пєсков розповів, чи є вже дати проведення "нормандського саміту" в Берліні у квітні і чи обговорювалося це питання під час минулої телефонної розмови президентів України та РФ.

"Ні, конкретної дати немає. До саміту необхідно чітко зрозуміти, якою мірою та як були реалізовані домовленості, досягнуті під час паризького саміту", - зазначив речник.

Нагадаємо, раніше міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що новий саміт "нормандської четвірки" може бути скликаний тільки після того, як буде реалізовано рішення попереднього.

У той же час, прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що новий "нормандський саміт" обговорюється, але поки конкретних дат немає.

Loading...