У Кремлі відхрестилися від слів Суркова щодо України

Водночас офіційні представники не прокоментували висловлювання про повернення територій ОРДЛО

Дмитро Пєсков

Речник російського президента Володимира Путіна Дмитро Пєсков прокоментував слова Владислава Суркова і заявив, що Кремль не проводить щодо України політику "примусу до братських відносин". Про це повідомляє ТАСС.

Згідно з повідомленням, офіційні представники Російської Федерації відреагували на інтерв'ю колишнього помічника президента РФ Владислава Суркова, в якому він назвав "примус до братських відносин єдиним історично доведеним методом ефективності на українському напрямку".

"Ні, такої політики немає… Проводиться послідовна політика, спрямована на всіляке сприяння реалізації виконання мінських домовленостей", - зазначив Пєсков.

Окрім цього, речник Путіна наголосив, що "віднедавна Сурков є громадянином і фізичною особою". Це означає, що висловлені в інтерв'ю Суркова думки, хоч і авторитетні, але його особисті.

Також Пєсков заявив про важливість виконання мінських угод, однак ніяк не прокоментував висловлювання Суркова, який не бачить повернення територій Донбасу до складу України.

Нагадаємо, в інтерв'ю колишній помічник Володимира Путіна Владислав Сурков заявив, що України як держави наразі немає, а Донбас не заслуговує на таке приниження, як повернення до її складу. Також у питаннях відносин між двома державами можна користуватися тільки методом "примусу силою до братських відносин".

Згодом міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков відповів на слова Владислава Суркова, колишнього помічника Путіна щодо України, заявивши, що той є "шавкою, яка гавкає на слона".

Loading...