У Кремлі не проти повернути посла РФ в Україну, - Лавров

Міністр закордонних справ Російської Федерації Сергій Лавров

Глава російського МЗС чув про намір Зеленського повернути послів

Глава Міністерства закордонних справ Російської Федерації Сергій Лавров заявив, що в Кремлі "не проти" відновлення взаємин з Україною на рівні послів. Про це політик повідомив в інтерв’ю "Российской газете".
 
"Про двосторонні зустрічі, візити один до одного зі зрозумілих причин не йдеться. Це не через нас: українська сторона відкликала посла, погрожувала розірвати дипломатичні відносини. Зараз, правда, начебто хтось там згадував про ймовірність рішення Зеленського повернути послів. Ми будемо не проти ", - наголосив Лавров.
 
За словами російського міністра, наразі Україна та Росія дуже взаємопов’язані у галузях економіки, транспорту та в гуманітарних справах.
 
"Звичайно, нерозумно постійно зводити якісь бар'єри, то для авіасполучення, потім для залізничного транспорту та й просто для спілкування. Хтось з'їздив до Криму, і все - людину викреслюють зі списку тих, з ким українці можуть не те що тиснути руки, а взагалі навіть зустрічатися. Це дикість, націонал-радикалізм ультрарозливу", - сказав глава МЗС РФ.
 
Крім цього, міністр додав, що Росія зацікавлена у контактах з українською владою.
 
Нагадаємо, нещодавно у Міністерстві закордонних справ України заявили, що наразі не планують призначати посла в Російську Федерацію. За інформацією відомства, запитів від Росії на призначення свого посла в Україні також не отримували.
Loading...