live

У Кремлі назвали головного куратора українського напрямку

За словами Пєскова, розподіл обов'язків поки не формалізований

Дмитро Пєсков. Фото: EPA/SERGEI KARPUKHIN

Прессекретар Володимира Путіна Дмитро Пєсков заявив, що питаннями інтеграції та українською проблематикою буде займатися заступник глави адміністрації президента РФ Дмитро Козак. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Як зазначається, під час спілкування із журналістами Пєскова запитали про те, чи означають нещодавні контакти Козака щодо обміну полоненими те, що кураторство "українською темою" передали саме йому.

"Принаймні, я зараз можу констатувати, що так, Козак займається і буде продовжувати займатися на своїй новій посаді українськими справами і питаннями інтеграції", - сказав речник президента РФ.

Він також розповів, що точне формулювання буде зафіксовано в розподілі обов'язків, які поки "не формалізовані".  Відповідаючи на питання про те, інтеграцією "кого з ким" буде займатися Козак, Пєсков уточнив, що йдеться не про Росію та Україну, адже "у Росії багато інтеграційних процесів, в яких вона бере участь вельми успішно".

Нагадаємо, помічник президента України Володимира Зеленського Андрій Єрмак вважає, що новий заступник глави адміністрації президента Росії, до недавнього часу віцепрем'єр РФ Дмитро Козак більше налаштований на діалог з Україною, ніж помічник Володимира Путіна Владислав Сурков. 

Loading...