У Конгресі США не підтримали ідею Трампа про перенесення виборів

Конгрес США. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Трамп не хоче проводити вибори поштою

Представники Конгресу США не підтримали ідею президента Дональда Трампа про перенесення виборів на іншу дату, проти виступили як представники Демократичної, так і Республіканської партії. Про це повідомляє Reuters.

Зазначається, що не підтримали ідею Трампа багато республіканців, серед яких лідер більшості в Сенаті Мітч Макконнелл і голова Республіканської партії в Палаті представників Кевін Маккарті.

"Ніколи в історії федеральних виборів ми не скасовували вибори, і ми повинні йти вперед з нашими виборами", - сказав Маккарті.

Також відхилили ідею перенесення виборів в Демократичній партії. Зокрема, голова комітету Палати представників з нагляду за безпекою виборів демократ Зої Лофгнер заявила, що перенесення виборів можливе лише після рішення Конгресу.

"Ні за яких обставин ми не розглянемо це, щоб врахувати невмілу і випадкову відповідь президента на пандемію коронавірусу або повірити в брехню і дезінформацію, яку він поширює щодо того, як американці можуть безпечно подавати свої бюлетені", - повідомила Лофгнер.

Нагадаємо, у зв'язку з епідеміологічною ситуацією в США пропонується більше використовувати дистанційний метод голосування під час виборів.

Раніше президент США Дональд Трамп закликав відтермінувати проведення виборів президента. На його думку, на результати можуть вплинути фальсифікації під час голосування поштою.

Loading...