У Хмельницьку пройшов форум "Прихильників партії "За Майбутнє" - презентували місцевий осередок партії

У Хмельницьку провели форум прихильників партії "За Майбутнє". Презентували місцевий осередок. На з’їзді зібралися представники різних професій – підприємці, аграрії, медики та освітяни. Народний депутат на лідер хмельницької команди політсили "За Майбутнє" Сергій Лабазюк наголошує, що головний критерій відбору команди – це професіоналізм, адже запит суспільства на нову політичну силу, в якій згуртувалися досвідчені управлінці і справді особливо злободенний, йдеться в сюжеті телеканалу ZIK

"Ми сьогодні поставили собі за мету згуртувати всю Хмельниччину не залежно від того, хто під якими політичними прапорами був раніше. Нас цікавлять професійні в першу чергу люди. І ті професійні люди, які сьогодні об’єднуються під прапором "За Майбутнє" ми дійсно підемо разом творити спільне майбутнє", - зазначає лідер хмельницької команди. 

Новини за темою: Відбувся з'їзд політичної партії "За майбутнє"

Голова партії Ігор Палиця розповів, що головне завдання новоствореної політичної сили - децентралізація.

"Ми скрізь формуємо команди, наша команда складатиметься з кожного шматочка, області, ОТГ України. Ми будемо найбільш децентралізованою партією України, тому що вона будується знизу вгору. І точно також ми зробимо з Україною, ми зробимо її децентралізованою і зверху заберемо все і віддамо вниз. Це наше основне завдання, щоб люди внизу відчули, що вони господарі на цій землі, а не слуги якої господарів", – зазначив Палиця.

"Професійна команда, і вона здатна підняти людей і вірю в те, що мінімум 50% депутатів пройде в облраду, в міську раду і в об'єднані громади", – додав співголова депутатської групи "Партія "За Майбутнє" Віктор Бондар.

Новини за темою: Об’єдналися заради розбудови України: У Черкасах відбувся з’їзд обласної організації партії "За майбутнє"

Після презентації партії новостворена команда поїхала в дитячу лікарню, після чого зустрілася з підприємцями та викладачами місцевого училища.

Loading...