У фракції "Слуга народу" немає 70% за призначення Саакашвілі на посаду віцепрем’єра, – Качура

народний депутат України, фракція "Слуга народу" Олександр Качура 112.ua

Якщо понад 70% фракції підтримують пропозицію, вся команда голосує одностайно

У парламентській фракції "Слуга народу" немає 70% за призначення Міхеіла Саакашвілі на посаду віцепрем’єр-міністра з питань реформ.

Про це під час включення в ефірі ток-шоу "17" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція "Слуга народу") Олександр Качура.

Олександр Качура зазначив, що він не підтримуватиме призначення третього президента Грузії і колишнього голови Одеської ОДА Міхеіла Саакашвілі на посаду віцепрем’єр-міністра з питань реформ в українському уряді. Водночас, парламентар нагадав про неписане правило, яке існує у фракції "Слуга народу": якщо понад 70% фракції підтримують якусь пропозицію, то решта 30% має підкоритися, і вся команда голосує одностайно.

Новини за темою: Голосів для призначення Саакашвілі може і не знайтися, а просто писати поради в стіл він не буде, – політтехнолог

"У даному випадку зараз у парламенті, у нашій фракції немає 70% за призначення пана Міхеіла Саакашвілі на цю посаду", – заявив Олександр Качура.

Новини за темою: У МЗС прокоментували інформацію про відкликання посла Грузії через призначення Саакашвілі

Як повідомляли, третій президент Грузії та колишній голова Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі заявив, що справді отримав від президента Володимира Зеленського пропозицію стати віцепрем'єром з питань реформ.

Нагадаємо, Верховна Рада може розглянути призначення Саакашвілі наступного тижня.

Як стало відомо, зважаючи на можливе призначення Міхеіла Саакашвілі на посаду віцепрем'єр-міністра з питань реформ, Грузія може відкликати свого посла з України.

Loading...