У Черкаській області найвищі рейтинги в міській та обласній радах у партії "За майбутнє", - опитування

Facebook/Політична партія "За майбутнє"

У рейтингах до міської ради Черкас та обласної ради Черкаської області лідирує партія "За майбутнє", такі результати регіонального опитування 16 вересня представила на своєму сайті Соціологічна група "Рейтинг".

Серед тих, хто голосуватиме і визначився з вибором партії в облраду, - 21,5% планують віддати свій голос за партію "За майбутнє".

Також за те, щоб партія "За майбутнє" могла потрапити до міської ради Черкас, свої голоси готові віддати 32,9% виборців. 

Серед кандидатів у мери лідирує Анатолій Бондаренко від партії "За майбутнє": його підтримують 56,5% серед тих, хто голосуватиме і визначився з вибором. 

Опитування проводилося 10-15 вересня 2020 року серед жителів Черкаської області. Аудиторія - жителі Черкаської області від 18 років і старше. Вибірка репрезентативна за віком, статтю. Вибіркова сукупність - 1600 респондентів (похибка не більше 2,4%), в т. ч. 658 респондентів – з обласного центру (похибка не більше 3,8%). Метод опитування - особисте формалізоване інтерв'ю (face-to-face).

Місцеві вибори в Україні призначені на 25 жовтня. Вибори відбудуться на всій території України, крім окупованого Росією Криму та окремих територій Донецької та Луганської областей.

Loading...