У Брюсселі проходить саміт ЄС-Україна. Відео

Президент України Володимир Зеленський та президент Європейської Ради Шарль Мішель Фото з відкритих джерел

Українську делегацію на переговорах очолює президент України Володимир Зеленський

У Брюсселі проходить 22-й саміт Україна-ЄС, який став першим "фізичним" двостороннім самітом між Європейським Союзом і країною-партнером, що проводиться у Брюсселі з початку пандемії коронавірусу. Початок зустрічі транслював мультимедійний портал ЄС.

Як відомо, українську делегацію на переговорах очолює президент України Володимир Зеленський, європейську сторону представляють президент Європейської Ради Шарль Мішель та високий представник ЄС із закордонних справ та політики безпеки віцепрезидент Єврокомісії Жозеп Боррель. Високий представник ЄС заміщує на зустрічі президента Єврокомісії Урсулу фон дер Ляєн, яка оголосила про самоізоляцію після контакту із людиною, інфікованою COVID-19.

Новини за темою: Саміт Україна-ЄС перенесли на 6 жовтня

Нагадаємо, серед тем саміту Україна-ЄС є: подальші кроки з імплементації Угоди про асоціацію, поглиблення секторальної інтеграції між Україною та ЄС, співпраця в контексті подолання наслідків пандемії COVID-19, подальша підтримка з боку ЄС процесу реформ в Україні. Крім того, окрему увагу приділятимуть Донбасу і Криму.

Loading...