У бюджеті не передбачено грошей для Ради реформ, куди призначили Саакашвілі, - документ

Міхеіл Саакашвілі 

Думская

Організаційно-технічне забезпечення діяльності Нацради реформ здійснюється Офісом президента

Фінансовий супровід діяльності Виконавчого комітету Національної ради реформ, головою якої президент України Володимир Зеленський призначив Міхеіла Саакашвілі з коштів державного бюджету не передбачено. Такий висновок можна зробити з офіційної відповіді, яку отримали "Українські Новини" з Державного управління справами.

"Положенням про Національну раду реформ, затвердженим указом президента України від 13 серпня 2014 року №664, передбачено що Голова та інші члени Національної ради реформ беруть участь у його роботі на громадських засадах. Організаційно-технічне забезпечення діяльності Національної ради реформ здійснюється Офісом президента України, Державним управлінням справами (в межах компетенції).

Повідомляємо, що Державним управлінням справами видатки на забезпечення діяльності Національної ради реформ ... не планувались і не здійснювались", - йдеться в документі.

Українські Новини

Українські Новини

Новини за темою: Саакашвілі назвав завдання, які поставив перед ним Зеленський

Нагадаємо, 7 травня президент України Володимир Зеленський призначив колишнього президента Грузії та колишнього голову Одеської ОДА Міхеіла Саакашвілі головою Виконавчого комітету реформ.

Loading...