У більшості великих міст України пройде другий тур виборів міських голів, - прогноз "Опори"

Голосування на виборах. Фото: Шмаков Валерій/УНІАН

Повторне голосування в різних регіонах може проходити в різні дати. Точні терміни поки невідомі

У більшості міст з чисельністю населення понад 75 тис. осіб відбудеться другий тур виборів міських голів. Про це сказала голова правління Громадянської мережі "Опора" Ольга Айвазовська на пресконференції, передає "Інтерфакс-Україна".

За її словами, є великі перспективи організації повторного голосування, але поки немає ясності з датою проведення другого туру.

"Що стосується питання про другий тур... Очевидно, що в більшості міст повторне голосування відбудеться. Єдине - не зрозуміло, в які саме терміни, тому що законодавство визначає, що результати встановлюються не пізніше, ніж на 12-й день після дня голосування, а повторне голосування організовується протягом трьох тижнів. Тому точної дати другого туру немає", - зазначила Айвазовська.

Вона додала, що повторне голосування в різних регіонах може проходити в різні дати – як 15 листопада, так і 22 листопада.

Новини за темою: Місцеві вибори - 2020 в Україні: Попередні підсумки

Нагадаємо, в неділю, 25 жовтня, в Україні відбулося голосування на місцевих виборах. 

В Центральній виборчій комісії назвали нинішні вибори депутатів обласних, районних, сільських рад, а також селищних, сільських і міських голів найскладнішими в історії України.

До слова, явка виборців на місцевих виборах в Україні склала 36,88% - за результатами обробки 100% інформації з усіх областей України 10 556 621 виборець отримав бюлетені і проголосував.Loading...