У Берліні пройшли двосторонні консультації щодо Донбасу без участі України

Дмитро Козак kremlin.ru

За словами Дмитра Козака, це були двосторонні консультації, оцінка поточної ситуації та погляд на майбутнє

Заступник керівника адміністрації президента РФ Дмитро Козак заявив, що в Берліні відбулися додаткові консультації стосовно врегулювання конфлікту на Донбасі. Про це повідомляє російське видання ТАСС.

"Консультації в Берліні щодо врегулювання в Україні пройшли конструктивно, досягнуті угоди про взаємні подальші дії, заявив заступник керівника адміністрації президента РФ Дмитро Козак", – ідеться в повідомленні.

Як зазначається, за словами Козака, в середу у відомстві канцлера ФРН відбулися додаткові консультації з урегулювання конфлікту на сході України.

Втім, українська сторона не заявляла про ці консультації, відтак, вони відбулися без участі України.

"Ці консультації дадуть додатковий імпульс для інтенсифікації переговорів і в "нормандському форматі", і в Тристоронній контактній групі в Мінську. Будуть дані відповідні сигнали", - сказав він, додавши, що діалог у Берліні пройшов у "конструктивному, діловому ключі".

При цьому Козак констатував, що конкретні рішення мають ухвалюватися в рамках ТКГ або "нормандського формату".

"Це були двосторонні консультації, оцінка поточної ситуації та погляд на майбутнє", - пояснив він.

Новини за темою: Іншої Росії в нас немає, нам треба з нею вести діалог: Кулеба прокоментував зустріч "нормандської четвірки"

Раніше керівник Офісу президента України Андрій Єрмак провів телефонну розмову з політичними радниками лідерів держав "нормандської четвірки", де партнери обговорили підготовку до майбутньої відеоконференції Тристоронньої контактної групи, яка має відбутися сьогодні, 14 травня, де Україна матиме суттєво розширене представництво.

Loading...