У 2014 році Ткаченко зробив усе, щоб одна частина України ненавиділа іншу, - Добкін

Михайло Добкін. Фото: Соколовська Інна/УНІАН

Сьогодні, 4 червня, у Верховній Раді депутати проголосують за ряд кадрових призначень, зокрема, очікується, що народні обранці оберуть нового міністра культури, головним претендентом на дане крісло є Олександр Ткаченко. "Опозиційна платформа - За життя" категорично проти цієї кандидатури.

"Справа не в тому, вкрав він, не вкрав, це нехай правоохоронці розбираються. Але найстрашніший період в плані розколу суспільства - це був 2014 рік. Одна сторона перемогла і почала наздоганяти переможених. Не важливо, хто був на чиєму боці, важливо, як вели себе журналісти. Була ситуація, коли вони сприяли розколу. Ткаченко зробив все, для того щоб одна частина України ненавиділа іншу частину, і не важливо, щиро він в Майдан вірив або йому Ігор Валерійович (Коломойський, - ред.) наказав. Ткаченко визначав політику каналу "1+1" і ТСН-новин. Це був кошмар", - розповів народний депутат Михайло Добкін в ефірі телеканалу NewsOne.

"І ось сьогодні така людина від фракції "Слуга народу", яка пройшла не під прапором Володимира Зеленського, збирається стати міністром культури. Ви дійсно вважаєте, що людина, яка розпалювала все своє життя, може об'єднати?" - обурюється Добкін.