live

У 14 разів більше, ніж у лікаря: Стало відомо, які премії отримало керівництво НАЗК

РБК-Україна

У цю суму увійшли оклад, надбавки за вислугу років, інтенсивність роботи, премія за березень, оплата за період відрядження і оплата за період тимчасової непрацездатності

Національне агентство із запобігання корупції оприлюднило зарплати голови та його заступників за березень. Про це повідомляє "ZN.UA" з посиланням на документ НАЗК. 

Зокрема, глава НАЗК Олександр Новіков отримав у березні 122 тис. 516,58 грн (фактично отримав 98 тис. 625,85 грн). У цю суму увійшли оклад, надбавка за вислугу років і за роботу в умовах режимних обмежень.

Його заступник Іван Пресняков отримав 118 тис. 732.97 грн (фактично отримав 95 тис. 580,05 грн). Крім окладу і надбавок, йому виплатили премію.

Зарплата ще одного заступника – Романа Сухоставця - склала 106 тис. 57,61 грн (з урахуванням податків і зборів 85 тис. 793,37 грн).

У цю суму увійшли оклад, надбавки за вислугу років, інтенсивність роботи, премія за березень, оплата за період відрядження і оплата за період тимчасової непрацездатності.

Нагадаємо, раніше голова Верховної Ради Дмитро Разумков закликав депутатів парламенту перенаправити свої зарплати на боротьбу з коронавірусом.

 

Loading...