Тисячі людей прийшли на мітинг "Опозиційної платформи – За життя" до Офісу президента з протестом проти незаконного опитування, яке влада планує провести в день виборів

Фото з відкритих джерел

Під Офісом президента України відбулася спільна акція Молодіжного Крила і партії "Опозиційна платформа - За життя" проти проведення опитування в день виборів. Участь у ній взяли близько тисячі осіб. В основному - молоді люди, студенти. Протестувальники вимагали скасування проведення анонсованого президентом опитування, яке має відбутися в суботу, в день голосування. На думку присутніх депутатів партії ОПЗЖ - керівництво країни порушує Конституцію заради підняття своїх рейтингів.

Народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Ілля Кива заявив, що опозиціонери планують звернутися до правоохоронних органів.

"Ці люди, студенти прийшли сюди з одним питанням: коли влада перестане порушувати закон? Проведення цього опитування - яскравий приклад того, що Офіс Президента готовий порушувати Конституцію для порятунку свого рейтингу, що падає. Це яскраве підтвердження злочинності влади. У Конституції не зазначено, що президент має право проводити опитування під час виборчого процесу. Ми, народні депутати, будемо вимагати від правоохоронців реакції на порушення Конституції з боку президента і правлячої партії", - заявив Ілля Кива.

Фото з відкритих джерел

Також, на думку політиків, Україна залишилася так само залежна від впливу Заходу, як і за попередньої влади. Народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Олег Волошин вважає, що керівництво країни виконує лише вказівки "партнерів", замість того, щоб прислухатися до свого народу.

"Коли ми планували цю акцію - ми не знали, чи варто йти сюди, під Офіс президента, чи потрібно відразу йти під посольство США, яке приймає всі рішення в нашій з вами країні. На виборах 2019 року переміг не український народ, а Захід. Вони просто поміняли Порошенка на нового, більш симпатичного президента. Який замість того, щоб виконувати свої передвиборчі обіцянки українському народу, виконує лише те, що йому диктує Захід", - заявив Волошин.

Керівник Молодіжного Крила, тим часом, звернувся особисто до президента. Артем Марчевський вважає, що, незважаючи на свій талант, глава держави відвернувся від народу. А значить і народ поступово відвертається від нього.

"Я хочу звернутися до Президента. Ви - талановитий актор, сценарист, менеджер. Але ваш головний талант - втрачати можливості. Ви втратили можливість повернути Україні мир і процвітання. Втратили довіру людей. Тепер втрачаєте совість. Там є питання з приводу зони вільної економічної торгівлі на Донбасі. Але як ви збираєтеся вирішувати це питання без самого Донбасу? Адже ви заборонили проводити там вибори. Ви знову вирішуєте питання Донбасу без самого Донбасу. І це дуже погано. Для вас в першу чергу, пане президенте", - заявив Марчевський.

Також учасники акції пропонували українцям підписати петицію про відставку президента.