Тимошенко розповіла, як помирилася з Ляшком

Юлія Тимошенко Скріншот відео

Вона заявила, що ним не керують ззовні

Юлія Тимошенко визнала, що з Олегом Ляшком у неї були складні стосунки, проте вона вирішила його підтримати, оскільки ним не керують ззовні.

Про це під час ексклюзивного інтерв’ю в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу "Народ проти" на телеканалі ZIK заявила лідерка "Батьківщини" Юлія Тимошенко.

Гостя головного політичного ток-шоу пояснила, чому вирішила підтримувати лідера радикальної партії Олега Ляшка на 208 окрузі у Чернігівській області. Нагадаємо, раніше у пані Тимошенко та Олега Ляшка були непрості відносини.

"208 округ – це Чернігівська область, це там, де в Олега Ляшка дуже велика підтримка людей. Там до 30% людей його вже підтримують. По-друге, він не входить у систему зовнішнього управління, ним не керують ззовні. Я думаю, що, якщо скласти нашу підтримку, нас там теж десь 30% підтримують, і в нього, то, по суті, можна у парламент завести не від "слуг народу" лобістів, які будуть далі продовжувати виконувати замовлення ззовні, а можна завести Олега Ляшка, і він там переможе точно як єдиний кандидат від об'єднаних патріотичних сил", – сказала Юлія Тимошенко.

Новини за темою: За план колонізації України нині голосують три фракції, – Юлія Тимошенко

Водночас вона відмовилась прогнозувати, чи може Олег Ляшко ввійти до фракції "Батьківщина".

"Так, у нас були складні стосунки, це правда, але я не можу сьогодні бездіяти і давати можливість далі у парламент приходити лобістам, які отримують гроші за межами України і працюють у парламенті проти України, тому зараз потрібно об'єднуватися. Тому, коли ми зустрілися з Олегом Ляшком, він сказав слова вибачення. Я думаю, що теж іноді бувають емоції", – сказала Юлія Тимошенко.

Нагадаємо, у суботу, 23 травня, у Києві члена депутатської групи "Довіра" Валерія Давиденка було знайдено застреленим у власному офісі.

Згодом Центральна виборча комісія призначила перевибори народного депутата України на 208-му окрузі Чернігівської області на 25 жовтня через смерть Давиденка.

Як повідомляли, лідер Радикальної партії України Олег Ляшко заявив, що братиме участь у виборах в Раду на 208-му окрузі Чернігівської області – саме цей округ значився за померлим нардепом Валерієм Давиденком.Loading...