Тимошенко пояснила, звідки у неї мільйони доларів

Юлія Тимошенко Фото з відкритих джерел

Юлія Тимошенко отримала 5,5 млн доларів завдяки компенсації збитку

Лідер партії ВО "Батьківщина", народний депутат Юлія Тимошенко розповіла, що отримала понад 5 млн доларів завдяки "компенсації збитку, заподіяного політичними репресіями 2011-2014 років". Про це вона написала у Facebook.

"Щодо змін у моїй декларації. Так, днями я отримала грошову компенсацію збитку, заподіяного політичними репресіями 2011-2014 років, від резидента США на стадії досудового врегулювання. Це свідчить про те, що Сполучені Штати – по-справжньому правова держава, і права людини для них не порожній звук, а справжня цінність. Чого не скажеш сьогодні про Україну. Мені вдалося добитися справедливості в цій справі, і це ще один доказ того, що в'язниця в 2011-2014 роках була політичною розправою наді мною", - зазначила політик.

Вона додала, що відповідно до законодавства, відразу задекларувала отриманий дохід.

"Інших подробиць не буде через законодавче регулювання у США щодо юридичних обмежень у справі", - наголосила Юлія Тимошенко.

Нагадаємо, сьогодні стало відомо, що Юлія Тимошенко внесла зміни до матеріального стану та задекларувала майже 150 мільйонів гривень. Нардеп вказала, що отримала еквівалент понад 148 мільйонів грн від компанії Reid, Collins, Tsai LLP.

 

 Loading...