Тимошенко пояснила блокування президії Ради "символом незгоди"

Юлія Тимошенко Фото з відкритих джерел

За її словами, закон про ринок землі "неодмінно визнають неконституційним"

Лідерка фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко заявила, що вона блокувала крісло голови Верховної Ради Дмитра Разумкова під час розгляду питання щодо ринку землі на знак незгоди з запропонованим законопроєктом щодо запровадження ринку землі.

Про це вона сказала у коментарі Радіо Свобода.

"Блокування трибуни і місця спікера Верховної Ради Дмитра Разумкова було символом того, що Україна не може пропустити цей закон", - зазначила Тимошенко.

Новини за темою: У Львові пройшов мітинг проти закону про ринок землі

Як розповіла вона далі, заяви Разумкова щодо домовленостей з приводу голосування не є реальним фактом, а її команда продовжуватиме виступати проти продажу землі банківським установам.

"Ми ні про що категорично не домовилися, і я хочу спростувати всі заяви Разумкова про будь-які домовленості. Наша команда була, є і залишається проти продажу землі, в тому числі іноземним банківським установам, тому що землю України із джерела успішності і прибутку наших українських фермерів перетворюють на спекулятивний товар і позбавляють Україну цього надзвичайно важливого, цінного ресурсу", - додала Тимошенко.

Крім цього, лідерка "Батьківщини" підкреслила, що в неї немає сумнівів з приводу того, що Конституційний суд визнає законопроєкт про ринок землі неконституційним.

Нагадаємо, вчора, 6 лютого, Верховна Рада розглядала законопроєкт про ринок землі. Однак, його розгляд супроводжувався низкою подій. Зокрема, лідерка фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко блокувала президію парламенту і навіть зламала мікрофон Разумкова. 

У той же час між членом фракції "Слуга народу" Артемом Дмитруком і депутатом від "Батьківщини" Сергієм Власенком, який намагався пройти до Юлії Тимошенко, сталася сутичка.

Новини за темою: Як в Києві мітингували проти ринку землі під стінами Верховної Ради та на Банковій

Від них не відставали й нардепи зі "Слуги народу" та "Батьківщини" - Максим Ткаченко та Олексій Кучеренко, які розпочали перепалку з нецензурною лексикою. Loading...