Тимошенко заявила, що звертатиметься до суду через текст меморандуму з МВФ

Юлія Тимошенко Фото з відкритих джерел

Тимошенко також заявила, що після ознайомлення з текстом меморандуму з МВФ, її політсила звернеться до Конституційного суду

Україна все більше переходить в управління зовнішнім силам. Черговим свідченням цьому є умови, на які погоджується влада у перемовинах із Міжнародним валютним фондом. Про це заявила голова партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко в ефірі одного з телеканалів, передає "РБК-Україна".

"Наші фінансові потоки, надра, стратегічні державні підприємства влада віддає міжнародним спекулянтам. А це означає, що й прибутки, які приносять вітчизняні фінансові потоки, наша державна власність, будуть належати вже не українцям, і це вплине на життя кожної людини. За безпорадність і непрофесійність влади пропонують платити звичайним громадянам", - заявила Тимошенко.

Новини за темою: У МВФ вирішили не коментувати меморандум з Україною, який потрапив у ЗМІ

Тимошенко також заявила, що після ознайомлення з текстом меморандуму з МВФ, її політсила звернеться до Конституційного суду, щоб визнати неприйнятні для України пункти - незаконними.

"Коли ми отримаємо підписаний варіант меморандуму з МВФ, ми звернемося до Конституційного суду, щоб визнати усі пункти документа, що порушують права громадян, суперечать інтересам держави, безпековим позиціям країни, неконституційними й такими, що не мають і не можуть виконуватися. Я хочу, щоб з нашою Батьківщиною припинили поводитися як з банановою республікою третього світу, я хочу, щоб Україну почали поважати", - додає Тимошенко.

За її словами, "в країни є ресурси, які дозволяють уникнути боргового ярма, але для цього треба покласти край безладу і припинити красти".

Новини за темою: У Мінфіні підтвердили дату засідання МВФ по кредиту для України

Як повідомлялося, рада директорів Міжнародного валютного фонду планує схвалити 18-місячну програму Stand-by для України обсягом 5 млрд доларів на засіданні 9 червня.

Раніше МВФ включив до порядку денного засідань питання про схвалення 18-місячної програми Stand-by для України.Loading...