Турчинов заявив, що очолить штаб партії Порошенка

Колишній секретар РНБО України Олександр Турчинов

Також він уточнив, що його не цікавить мандат народного депутата чи інші посади в держорганах

Екссекретар Ради національної безпеки й оборони Олександр Турчинов заявляє, що стане на чолі штабу партії "Європейська солідарність", яку очолює колишній президент Петро Порошенко. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

"Мені боляче спостерігати, як національна безпека і оборона, яким я присвятив частину свого життя, знову стають далеко не першим пріоритетом держави, що в умовах війни неприпустимо.
Знову в наше життя повертаються замовні справи та політичні переслідування опонентів, що знецінює надбання Революції Гідності і кров українських патріотів", - написав Турчинов.

Новини за темою: Кличко відповів на пропозицію "Євросолідарності" балотуватись від неї на виборах мера Києва

За його словами, Україні потрібне мирне перезавантаження влади, а також "відповідальні професіонали, здатні зупинити руйнацію економіки, захистити країну та примусити всіх рахуватися з національними інтересами сильної і незалежної України". Водночас він наголосив, що його особисто не цікавить мандат нардепа чи інші державні посади. 

"Мене не цікавить депутатський мандат чи державні посади, але щоб допомогти об’єднавчому процесу та підготувати якісні кадри ефективних управлінців, я прийняв пропозицію очолити штаб, який створює провідна українська опозиційна політична сила "Європейська Солідарність", - підсумував Турчинов.

Новини за темою: Виставка картин Порошенка: До Музею Гончара знову нагрянули співробітники ДБР

Нагадаємо, раніше адвокат п'ятого президента України Петра Порошенка заявив, що його підзахисний не з'явиться на допит до ДБР 30 червня, оскільки не отримав виклик на допит у передбаченому законом порядку. Loading...