"Тупа тварина": Нардеп Дубінський поскандалив із шоуменом Притулою у прямому ефірі

Нардеп від Партії "Слуга народу" Олександр Дубінський і кандидат в мери Києва Сергій Притула 24 канал

Скандал зав'язався через питання про столичне метро

Нардеп від партії "Слуга народу" Олександр Дубінський і кандидат в мери Києва Сергій Притула грубо облаяли один одного в прямому ефірі. Перепалка політиків сталася під час ток-шоу "Право на владу" на телеканалі "1+1".

Зокрема, конфлікт зав'язався після того, як Дубінський запитав у Притули, чи знає той, скільки гілок метрополітену в Києві.

"Я, пані Наталіє (ведуча - ред.), з вашого дозволу дозволю собі не відповідати на питання людини, яку я вважаю абсолютним мерзотником. Людину, яка створювала фейки під час Революції Гідності, на якій гинули люди. Мені вкрай дивно бачити цього покидька у вашій студії", - сказав Притула.

У свою чергу Дубінський назвав кандидата в мери "тупою твариною", зазначивши, що кияни не заслужили такого.

"Коли тупа тварина балотується в мери Києва, це прикро, тому що кияни цього не заслужили. А ось коли ця тупа тварина дозволяє собі ще й когось ображати, це смішно. В принципі, ви свою оцінку отримаєте дуже скоро і дуже швидко. Нерозуміння того, скільки в Києві ліній метро, районів, як працює місцеве самоврядування - те, про що потрібно говорити", - підкреслив Дубінський.

Продовжуючи словесну перепалку Притула сказав, щоб парламентарій "заткнувся", уточнивши, чи дозволяв йому говорити Ігор Коломойський.

"Та заткнись! Слухай, тобі що, Коломойський (український олігарх - ред.) дозволив розмовляти сьогодні зі мною або що?" - заперечив Притула.

Дубінський відповів на це, що не "тикає" кандидату в мера столиці, хоча той і є "твариною".

"Ще не вистачало, щоб ти мені тикав", - заявив Притула.

Після цих слів ведуча втрутилася в конфлікт, попросивши політиків заспокоїтися і припинити перепалку.

Новини за темою: Дубінський: Бігус привласнив 3 мільйони гривень, які отримав від своїх спонсорів

Нагадаємо, раніше кандидат на пост мера Києва і шоумен Сергій Притула заявив, що його не варто порівнювати з президентом Володимиром Зеленським або екснардепом Святославом Вакарчуком.

Loading...