live

ЦВК завершила реєстрацію кандидатів на 179 окрузі для довиборів до ВРУ

Загалом на вибори зареєстровано 40 кандидатів

ЦВК

Центральна виборча комісія завершила реєстрацію кандидатів в народні депутати на проміжних виборах, що відбудуться 15 березня, в одномандатному виборчому окрузі № 179 у Харківській області. Про це повідомляє пресслужба ЦВК. 

Згідно з повідомленням, на засіданні ЦВК 17 лютого комісія зареєструвала 21 кандидата у народні депутати України, раніше вже було зареєстровано 19 кандидатів до Верховної Ради. 

"Таким чином, комісія завершила процес реєстрації кандидатів у народні депутати України в ОВО № 179 на проміжних виборах народного депутата України 15 березня 2020 року, зареєструвавши 40 кандидатів", - зазначили у ЦВК.

Також відомо, що трьом кандидатам, висунутим на позачергових з'їздах партій, відмовили, оскільки у вказаних осіб був відсутній документ про внесення грошової застави.

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський заявив, що українська влада хоче провести місцеві вибори на всій території України, включно з окремими районами Донбасу у жовтні 2020 року, але для цього мають бути створені безпекові та політичні умови.

Loading...