live

ЦВК зареєструвала ще трьох кандидатів у надепи в 179 окрузі

з відкритих джерел

Вибори відбудуться 15 березня 2020 року

Центральна виборча комісія зареєструвала ще трьох кандидатів у народні депутати України в ОВО №179 (одномандатний виборчий округ в Харківській області) на довибори. Про це повідомляє пресслужба ЦВК.

"Розглянувши заяви політичних партій разом з іншими документами щодо реєстрації кандидатів у народні депутати України в ОВО №179 на проміжних виборах народного депутата України 15 березня 2020 року та встановивши їх відповідність вимогам законодавства, Комісія зареєструвала ще трьох кандидатів у народні депутати України", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що серед кандидатів:

  • Кошулько Сергій Саввич - народився 26 червня 1959 року в місті Донецьку, протягом останніх п'яти років проживає на території України, проживає у Дніпрі, суб'єкт висування - політичної партії "Народна програма Вадима Чорного";
  • Хархаліс Галина Василівна - народилася 9 березня 1981 року в селі Стрільбичі Львівської області, проживає у Львові, суб'єкт висування - Всеукраїнської козацької партії;
  • Шейбут Денис Вікторович - народився 4 квiтня 1978 року в місті Донецьку, проживає у Києві, суб'єкт висування – політична Партія "Народна Сила".

Раніше повідомлялося, що Центральна виборча комісія визнала обраним та зареєструвала депутатом Верховної Ради від партії "Слуга народу" директора з урядових відносин та корпоративної соціальної відповідальності фестивалю "Atlas Weekend" Олександра Санченка.

Loading...