ЦВК зареєструвала нового нардепа замість Вакарчука

Обраним нардепом визнали Андрія Шараскіна

Андрій Шараскін Музей становлення української нації

Центральна виборча комісія провела чергове засідання, під час якого визнала обраним народним депутатом України від партії "Голос" Андрія Шараскіна. Про це повідомила пресслужба ЦВК.

Зазначається, що обрану народним депутатом України Анну Свідерську, яка була наступним кандидатом після екснардепа Святослава Вакарчука, визнали такою, яка не набула депутатського мандата.

Як повідомляють у ЦВК, 30 липня Комісія продовжила Свідерській встановлений двадцятиденний строк для подання документів до 8 жовтня, проте депутат не зробила цього.

Відповідно, ЦВК визнала обраним нардепом наступного за черговістю кандидата у виборчому списку "Голосу", яким і став Андрій Шараскін.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що екснардепа Святослава Вакарчука у Верховній Раді замінить доброволець, науковець, режисер та актор Андрій Шараскін. Тоді він очікував на постанову ЦВК про визнання обраним.

Новини за темою: Лідерка партії "Голос" захворіла на COVID-19

Раніше повідомлялося, що 26 червня на позачерговому з'їзді партії "Голосу" делегати ухвалили рішення про припинення депутатських повноважень Святослава Вакарчука. Про таке рішення членів "Голосу" попросив сам Вакарчук, адже в Раді не набралося достатньої кількості голосів за припинення його повноважень.

Згодом Центральна виборча комісія визнала обраною народним депутатом України Аліну Свідерську. Вона була кандидатом №19 у виборчому списку у народні депутати від партії "Голос".

Loading...