ЦВК зареєструвала 127 офіційних спостерігачів на місцевих виборах від іноземних держав та міжнародних організацій

Фото з відкритих джерел

Також дали акредитацію спостерігачам на проміжних виборах народного депутата України в окрузі № 208

Центральна виборча комісія акредитувала на місцеві вибори, які відбудуться 25 жовтня, 127 офіційних спостерігачів від іноземних держав та міжнародних організацій. Про це повідомляє пресслужба ЦВК

Згідно з повідомленням, 1 жовтня ЦВК, розглянувши відповідні звернення від двох іноземних держав та міжнародної організації, акредитувала 8 офіційних спостерігачів на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року. А саме: 2 – від Словацької Республіки, 4 – від Республіки Казахстан та 2 – від Бюро демократичних інститутів і прав людини Організації з безпеки та співробітництва в Європі.

Новини за темою: Від місцевих виборів до переходу на зимовий час: Топ-7 змін в Україні у жовтні

Як зазначається, загалом на місцевих виборах акредитовано 127 офіційних спостерігачів: 14 – від трьох іноземних держав та 113 – від п'яти міжнародних організацій.

Окрім цього, комісія акредитувала ще двох офіційних спостерігачів від Міжнародної неурядової організації "Координаційний ресурсний центр" на проміжних виборах народного депутата України 25 жовтня 2020 року в одномандатному виборчому окрузі № 208.

Таким чином на проміжних виборах народного депутата України в ОВО № 208 акредитовано чотирьох офіційних спостерігачів від міжнародної організації.

Новини за темою: Мін'юст проситиме ЦВК змінити бюлетні через наплив "однофамільців"

Нагадаємо, раніше Центральна виборча комісія затвердила форми бюлетенів для місцевих виборів у 2020 році. 

Loading...