ЦВК: Явка на місцевих виборах становила орієнтовно 37%

Голова ЦВК Олег Діденко Кореспондент

На заході і в центрі України активність виборців була дещо вищою, ніж на сході та на півдні

Станом на 21:42 ЦВК отримала інформацію від 97% ТВК – за попередніми даними, явка виборців на місцевих виборах становила орієнтовно 37%.

Про це під час брифінгу, який транслювали на телеканалі ZIK, повідомив голова Центральної виборчої комісії Олег Діденко.

"Що стосується явки: станом на 21:42 ЦВК отримала інформацію від 97% ТВК, тобто майже повну інформацію попередньо про кількість виборців, які отримали кількість виборчих бюлетенів, тобто про явку. За нашою інформацією, явка становила 37% орієнтовно. Це за результатами опрацювання 97% інформації", – сказав Олег Діденко.

Голова ЦВК порівняв ці дані із явкою на місцевих виборах у 2015 році. Тоді участь у голосуванні взяли 46,6% виборців, тож явка, яка була сьогодні, є меншою майже на 10%.

Новини за темою: Посли G7 високо оцінили організацію місцевих виборів в Україні, – ЦВК

"Найвища активність виборців спостерігалася у Західній Україні. Найвищий результат – у Тернопільській області. Він становив 46, 77%. Єдине, зверну увагу, що це, за попередніми даними. І найнижчий – у Донецькій області, 31,67%. У цілому простежується тенденція, що на заході і в центрі України активність виборців була дещо вищою, ніж на сході та на півдні України", – сказав Олег Діденко.

Нагадаємо, у неділю, 25 жовтня, о 8 ранку, в Україні розпочалося голосування на місцевих виборах. 

У Центральній виборчій комісії назвали цьогорічні вибори депутатів обласних, районних, сільських рад, а також селищних, сільських і міських голів найскладнішими в історії України.

Станом на 19:00 правоохоронці відкрили близько 70 кримінальних проваджень.

Також раніше стали відомі перші дані щодо явки виборців по Україні. За інформацією мережі "ОПОРА", станом на 12:00 вона становила 13,5%, а на 16:00 - 27%.

О 20:00 виборчі дільниці в Україні зачинилися.

У Комітеті виборців України заявили, що, незважаючи на низьку явку, місцеві вибори в Україні будуть визнані дійсними, а поставити під сумнів у цілому результати неможливо.

Loading...