ЦВК на догоду Зе-владі порушила закон і позбавила 500 тисяч громадян їх конституційних прав, - "Опозиційна платформа - За життя"

ЦВК

ЦВК на догоду влади порушила закон і позбавила 500 тисяч громадян їх конституційних прав. Про це йдеться у заяві партії "Опозиційна платформа - За життя", передає пресслужба політсили.

Наводимо її текст дослівно:

Зе-влада остаточно встала на шлях узурпації повноважень, нехтування Конституції і перетворення українських громадян на безправних підданих. Центральна виборча комісія покірно проштампувала заготовлене владою рішення скасувати вибори в 18 окремих територіальних громадах Донецької та Луганської областей. Більш ніж півмільйону українських громадян тепер відмовлено в законному праві обрати своїх представників до місцевих рад.

Маріонетки влади в ЦВК проігнорували той факт, що минулого року на цих територіях успішно пройшли президентські і парламентські вибори. Думка "сценаристів" з офісу президента виявилася для них важливішою Конституції, міжнародного права і присяг служити народу України.    

За рівнем цинізму і беззаконня нинішня влада вже перевершила своїх попередників. Режим Порошенка використовував конфлікт на Сході, щоб наживатися на війні, нинішній режим – відмовляється від мирного врегулювання, прагнучи встановити в країні диктатуру. Парламентська більшість забороняє громадянам проводити вибори в обласні ради, президент штампує укази про введення військово-цивільних адміністрацій. Його ставленики позбавляють людей права на самоврядування, а слухняний ЦВК покірно голосує за це рішення. Скасовувати вибори, не маючи на те ніяких законних підстав, може тільки диктаторський режим, який боїться і ненавидить своїх громадян.

"Опозиційна платформа - За життя" покладає на президента України Володимира Зеленського, як гаранта конституційних прав громадян, всю відповідальність за антидемократичне свавілля, затіяне його підручними. Вимагаємо від влади відмовитися від зриву виборів і знищення демократії в Україні.

Ми звертаємося до міжнародних організацій, представників Міжнародної демократичної спільноти, - дати оцінку диктаторським діям української влади. Ми закликаємо всі українські демократичні політичні сили об'єднатися для захисту української демократії, Конституції і громадянських прав. 

Антиконституційне та антидемократичне рішення ЦВК буде оскаржене нами в суді. Ми зробимо все, щоб захистити конституційні права українських громадян і притягнути до відповідальності всіх чиновників, винних за їх порушення. Українські громадяни дадуть владі свою оцінку на виборах! Зе-диктатури в Україні не буде!