live

Ця позиція досить дискусійна, - Разумков про голосування парламентарів онлайн

За його словами такий законопроєкт зареєстрований у ВРУ

Фото: Андрій Гудзенко/LIGA.net

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков заявив, що питання про онлайн-голосування народних депутатів є досить дискусійним. Про це він розповів під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK

Відповідаючи на запитання про те, чи зараз обговорюється голосування онлайн, як це можна зробити у конституційних межах, голова ВРУ зауважив, що відповідний проєкт зареєстровано, але наразі немає єдиного бачення, у якому вигляді його буде внесено на розгляд. 

"Такий закон зареєстрований, він, наскільки мені відомо, ще не проходив Комітет. Ця позиція досить дискусійна, тому поки що єдиного розуміння, буде він внесений у такому варіанті або, можливо, в альтернативному на розгляд Верховної Ради на позачерговому засіданні, поки що немає", - зазначив Разумков.

Нагадаємо, раніше народна депутатка України (фракція "Слуга народу") Марина Бардіна заявила, що на позачерговому засіданні Верховної Ради України народні депутати можуть розглянути законопроєкт про засідання парламенту у режимі відеоконференцій.

Loading...