Центральна влада задіює всі ресурси, аби зняти з виборів "неугодних"

Мер Умані Олександр Цебрій Партія "Пропозиція"

Одного з лідерів "Пропозиції", мера Умані Олександра Цебрія зняли з місцевих виборів, які повинні відбутися 25 жовтня. Про це повідомив сам міський голова Умані.

"Банда. Злочинне угруповання. Причини абсолютно надумані", – каже Олександр Цебрій.

Парадоксально, що територіальна виборча комісія "посеред ночі", "в темряві", напередодні зареєструвала двох "клонів" міського голови Умані Олександра Цебрія, а самого міського голову з виборів зняли.

Міський голова Дніпра Борис Філатов зазначив, що за всім цим стоїть “відомий схемщик часів Віктора Януковича” народний депутат Антон Яценко.

"Парламентським фракціям доведеться за це відповісти. І ні гарант Конституції, ні Баканов, ні ЦВК не відсидяться!" – зазначив Борис Філатов в ефірі "Шустер Life".

Борис Філатов повідомив, що сподівається на підтримку Асоціації міст та готовий організовувати страйк через такі ганебні випадки. При цьому міський голова Дніпра наголосив, що це непоодинокий випадок. Команди партії "Пропозиція" намагаються зняти і в інших місцях. Є інформація, що планують відмовити в реєстрації кандидатам в депутати до Черкаської облради, також не зареєстрували кандидатів в облраду на Івано-Франківщині.

Loading...