live

"Це вже клінічний випадок": Соцмережі і гості ток-шоу гостро відреагували на заяву нардепа Потураєва скинути атомну бомбу на Москву

Микита Потураєв/radiosvoboda.org

"Атомної бомби, щоб жбурнути її на Москву, у нас поки немає, а це найбільш ефективний спосіб, щоб вирішити цю проблему раз і назавжди"

Мережу обурила заява народного депутат від партії "Слуга Народу" Микити Потураєва, який заявив, що в Україні поки немає атомної бомби, щоб жбурнути її на Москву, а це найбільш ефективний спосіб, щоб вирішити проблему.

Користувачі масово висловлювали своє незадоволення: згадали навіть Гітлера.

Про це йдеться у ток-шоу "17" на телеканалі ZIK.

Зокрема, Ростислав Сухачов написав:

"Це вже клінічний випадок, коли депутат країни, у якій немає атомної бомби, бажає жбурнути підсвідомо атомну бомбу країну, в якій вона є".

Генеральний продюсер телеканалу ZIK Наташа Влащенко висловила таку думку щодо заяви Потураєва:

"Про атомну бомбу для Москви – це сильно. Скажіть хтось їх піарникам, що в шаленому бажанні прозвучати, треба пам’ятати, що гальмуючі центри знаходяться у фронтальній корі головного мозку".

Ірина Семакіна пише:

"Таке враження, що вони завжди з похмілля".

Макс Назаров коментує:

"Якби у Микити Потураєва була атомна бомба…Війну вони збираються закінчувати".

Артур Шахназарян пише наступне:

"Це говорить той, чий виступ у Раді один в один, як виступ Гітлера перед Бундестагом".

Марина Гирька відреагувала на заяву Потурєва так:

"Один із пацієнтів психіатричної лікарні, яку закрили через нововведенні реформи".

Також скандальну заяву "слуги народу" Микити Потураєва прокоментували гості ток-шоу.

Так, на думку політтехнолога Володимира Петрова, Потураєв робить такі гучні заяви для того, щоби урівноважити заяви нової політичної сили, яка прийшла до влади в Україні.

"Я думаю, що, якби у Потураєва була атомна бомба, знаєте, є такий вислів як "мавпа з гранатою", от в Україні тепер може з’явитися яскравий вислів "Потураєв з атомною бомбою". Тому я думаю, що до цього не треба ставитися досить серйозно, а з гумором", - сказав Володимир Петров.

А от на думку заступниці голови партії "Громадсько-політична платформа Надії Савченко Тетяни Проторченко, на Потураєва таким чином впливає весна.

"У медицині це факт, що навесні відбувається загострення всяких захворювань –  психологічних, хронічних. Тому одразу підтверджуються медичні ці тези такими висловами. А президент не зобов’язаний коментувати кожного народного депутата, навіть, якщо він є членом президентсько фракції. Якщо він почне коментувати кожного нерозумного депутата, то він буде це і робити кожен день", - сказала Тетяна Проторченко.  

Новини за темою: Потураєв проситиме Дурова показати власників анонімних Telegram-каналів
 

Нагадаємо, нардеп з Дніпра від "Слуги народу" Микита Потураєв заявив, що шкодує, що немає атомної бомби, щоб скинути її на Москву".

Про це він заявив в ході презентації концепції нового телеканалу для тимчасово окупованих територій, відповідаючи на питання, чи буде вестися проти нового каналу під назвою ДІМ радіо-електронна боротьба.

"Вона [Росія] й так це робила. Ми готові, що проти нас буде вестися радіо-електронна боротьба. Атомної бомби, щоб жбурнути її на Москву, у нас поки немає, а це найбільш ефективний спосіб, щоб вирішити цю проблему раз і назавжди", - заявив Потураєв.

 

Loading...