Це випадковий набір питань, які запущені з метою політичної технології: Економіст про опитування Зеленського в день виборів

Телеканал ZIK

Президент хоче продемонструвати, що він знайшов формат, за допомогою якого можна проводити діалог з простими людьми щодо найважливіших питань держави

Питання, які будуть ставити українцям на виборах 25 жовтня, ініційовані президентом України Володимиром Зеленським, не мають механізму юридичної імплементації. Тому це просто випадковий набір питань, які запущені з метою політичної технології.

Про це в ефірі ток-шоу "17" на телеканалі ZIK заявив економічний експерт Олексій Кущ.

Олексій Кущ зауважив, що опитування, яке ініціював президент Зеленський у день виборів, – це чистого роду політична технологія, адже Зеленський йшов на вибори під гаслом народовладдя і постійного діалогу з простими людьми.

"Але чомусь протягом цілого року, коли у нього була коаліція і він міг приймати будь-які рішення, зміни в Конституцію, чому за цей рік не були прийняті необхідні законодавчі акти, щоб запустили процедуру законних референдумів?  Фактично, час був просто потрачений і одна з передвиборних обіцянок Зеленського виконана не була. Тому в даному випадку Зеленський намагається знайти якесь гібридне, формальне підтвердження того, що він виконує передвиборчі обіцянки", – сказав експерт.

Окрім цього, вважає Олексій Кущ, президент запускає таку технологію перед місцевими виборами, аби продемонструвати, що, незважаючи на те, що на законодавчому рівні питання референдуму не було вирішено, він знайшов формат, за допомогою якого можна проводити діалог з простими людьми щодо найважливіших питань, які стосуються життя держави.

"Хоча ці питання у більшості фіктивні. Який сенс взагалі говорити про Будапештський меморандум, якщо про нього треба було говорити в 2014 році? Зараз це взагалі питання без сенсу. Або про скорочення кількості депутатів. По всіх пунктах так можна пройтися, і вони абсолютно беззмістовні. Вони не мають механізму юридичної імплементації. Тому це просто випадковий набір питань, які запущено з метою політичної технології", – прокоментував гість ток-шоу.

Новини за темою: Тисячі людей прийшли на мітинг "Опозиційної платформи – За життя" до Офісу президента з протестом проти незаконного опитування, яке влада планує провести в день виборів

Нагадаємо, 25 жовтня, у день місцевих виборів, українцям поставлять п’ять запитань у межах всенародного опитування від президента України Володимира Зеленського.

Як повідомляли, за проведення незаконного "загальнонаціонального опитування", що суперечить Конституції та Виборчому кодексу, винні мають бути притягнуті до кримінальної відповідальності. Це випливає із заяви "Опозиційної платформи – За життя", яку оприлюднено на сайті політсили.

 Loading...