live

Це важка ситуація, - Арахамія про внесення п'яти тисяч правок до "антиколомойського" законопроєкту

Глава фракції "Слуга народу" Давид Арахамія Андрій Гудзенко/LIGA.net

Він припускає, що загалом у законопроєкті може бути до 10 тисяч правок

Глава фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що з "антиколомойським" законопроєктом склалася досить важка ситуація, адже до нього вже було подано понад п'ять тисяч правок.

Про це він сказав в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера".

"До законопроєкту про ринок землі для порівняння було подано 4018 і це зайняло на розгляд більше як місяць", - зауважив політик.

На думку Арахамії, з одного боку є дедлайн, коли треба ухвалювати законопроєкт, а з іншого треба для початку знайти час, щоб розглянути всі правки.

"Я не знаю, що робити, це важка ситуація. У нас з одного боку є дедлайн, коли його ухвалювати, з іншого боку — навіть щоб розглянути ці правки в комітетах, а не в Раді, то це теж займе багато часу", - зазначив лідер фракції.

Новини за темою: "АнтиКоломойський" закон про банки: Зеленський виступив проти олігарха й переміг?

Давид Арахамія вважає, що у такому випадку можна говорити про три сценарії розгляду законопроєкту в другому читанні: домовлятися з авторами правок, аби вони їх відкликали; внести до Ради лише ті правки, які схвалені комітетом або повністю голосувати за усі правки і проводити засідання вночі.

При цьому сценарій з домовленостями з авторами правок щодо їхнього відкликання він назвав "малоймовірним".

Нагадаємо, раніше уряд узгодив із МВФ та ухвалив фінальну версію "антиколомойського" законопроєкту.

Новини за темою: Може не вистачити голосів: У "Слузі народу" вважають, що голосування за "антиколомойський" закон може провалитися

30 березня Верховна Рада у першому читанні ухвалила так званий "антиколомойський" законопроєкт, а у ніч на 31 березня — закон про ринок землі.

Loading...