Це тупе рейдерство за участю держструктур, – Шарій про події навколо "112 Україна"

Анатолій Шарій

112.ua

Зазвичай такого не буває, коли відбуваються звичайні корпоративні спори, зауважив блогер

Події навколо телеканалу "112 Україна" – це спроба рейдерського захоплення ЗМІ, причому за участю державних структур.

Про це в ефірі ток-шоу "13" на телеканалі ZIK під час включення заявив блогер, журналіст Анатолій Шарій.

Блогер прокоментував ситуацію із телеканалом "112 Україна", наголосивши, що ідеться про спробу захопити ЗМІ у рейдерський спосіб.

"Це спроба рейдерського захоплення..., причому такого тупого рейдерства. Звичайно ж, участь в цьому державних структур, зокрема, цієї організації, яка повинна отримати корпоративні права тощо, зокрема СБУ. Розумієте, такого не буває, зазвичай такого не буває, коли відбуваються нібито, як нам намагаються піднести, звичайні корпоративні спори тощо. Мусують вже рік цю історію. Однозначно, це рейдерство, однозначно із залученням керівництва структур, яких ніхто не міг залучити, крім Володимира Олександровича", – заявив блогер.

Новини за темою: Відбувається продовження політики Порошенка, але в погіршеній формі, – Волошин про ситуацію із "112 Україна"

Анатолій Шарій продовжив: "Я сьогодні чув колегу, вона сказала, що, мовляв, Зеленський про це не знав. Я дозволю собі засумніватися в цьому. Я впевнений абсолютно, що Зеленський про це знав, і я абсолютно впевнений, що саме Зеленський дав таке розпорядження. Можу собі уявити, що він не входив у подробиці, тобто як це буде здійснюватися. Механізм цього здійснення, напевно, було покладено на декого Андрія Смирнова. Швидше за все, він курирує ці структури, курирував, але провал вийшов. У Тимошенка провали, у Смирнова провали – суцільна провальна політика Офісу президента".

Як повідомляли, напередодні, 6 серпня, Шевченківський райсуд Києва відмовив СБУ і прокуратурі в арешті майна і корпоративних прав телеканалу "112 Україна".

Канал вважає таку вимогу влади спробою рейдерського захоплення з боку СБУ за завданням президента Зеленського.

Додамо, що справа велася СБУ з літа минулого року і зараз, напередодні місцевих виборів, спецслужба спробувала її активізувати. Однак суд вважає аргументи СБУ і прокуратури недостатніми та відхилив клопотання про арешт, вказує видання.  

Loading...