Це свідчить про те, що Порошенко тільки ззовні націоналіст: Екснардеп Бондарчук про нові "плівки Деркача"

Телеканал ZIK

Порошенко дуже вдало використав позицію, що він є єдиним українським націоналістом в Україні

П’ятий президент України Петро Порошенко тільки ззовні український націоналіст. Коли він говорить з Путіним, він намагається бути другом Путіна.

Про це в ефірі ток-шоу "13" на телеканалі  ZIK  заявив народний депутат України 7-го скликання, член ВО "Свобода" Олег Бондарчук.

Коментуючи оприлюднені Андрієм Деркачем так звані "плівки Порошенка", де п’ятий президент України привітав Путіна з 1 Травня та обмінювався жартами з президентом РФ, Олег Бондарчук зауважив: ніколи не було таємницею, що Порошенко – засновник "Партії регіонів", міністр в уряді Азарова та перший "протягував" особливий статус ОРДЛО через Верховну Раду.  

"Тому для нас ці плівки, це "хіхікання" Путіна, привітання один одного – не новина. Порошенко дуже вдало використав позицію, що він є єдиним українським націоналістом в Україні і він все зробив для того, щоби Україну об’єднати. Але ми насправді всі знаємо, хто такий Порошенко і де він був", – наголосив політик.

Новини за темою: Аудіозаписи Деркача дають владі поштовх для переходу в наступ проти Порошенка

Окрім цього Олег Бондарчук додав, що саме при Порошенкові в Україні розпочалися репресії проти українських патріотів.

"Тобто при Порошенку почали переслідувати українських патріотів, бійців почали кидати за грати. Тому це свідчить про те, що Порошенко тільки ззовні є такий український націоналіст. Коли він говорить з Путіним, він намагається бути другом Путіна", – підсумував він.

Як повідомляли, нардеп Андрій Деркач у четвер, 9 липня, оприлюднив нові записи розмов експрезидента Петра Порошенка. На одній з них - розмова Порошенка з президентом РФ Володимиром Путіним від 30 квітня 2015 року.

Як зазначається, це досить миле спілкування двох президентів. Вони говорили про миротворців, про економічні проблеми Донбасу.

Порошенко дав рекомендації, як оптимізувати роботу Тристоронньої контактної групи в Мінську. Путін сказав, що передасть ці рекомендації Лаврову.

Порошенко привітав Путіна з 1 Травня. Обидва сміються, обмінюються жартами. Путін сказав, що буде вручати медалі "Героїв Праці". Порошенко сказав, що буде нагороджувати ветеранів з 70-річчям Перемоги.

Путін співчутливо цікавиться, як ситуація всередині України. Порошенко каже - вже налагоджується. В кінці дуже тепло попрощалися.Loading...