Це спроба вплинути на опозиційну риторику, – Вороненко про ситуацію зі "112 Україна"

Політичний експерт Олексій Вороненко

Влада намагається врятувати свій рейтинг, який падає, каже Олексій Вороненко

Події навколо телеканалу "112 Україна" – це рейдерське захоплення і спроба вплинути на опозиційну риторику.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявив політолог Олексій Вороненко.

Політолог прокоментував ситуацію з телеканалом "112 Україна", наголосивши, що дії стосовно ЗМІ є спробою рейдерського захоплення.

"Безумовно, це рейдерське захоплення, це суто політичні моменти та спроби впливати на опозиційну риторику. Ми, на жаль, спостерігаємо трансформацію Зеленського не в персонажа Голобородька, а трансформацію в Петра Порошенка, коли СБУ виступає важелем, таким каральним органом тиску на опозицію. Це, звичайно, жахливо, тому що краще б СБУ займалася розслідуванням якоїсь диверсійної діяльності тощо, а не політичним переслідуванням, політичним тиском", – акцентував політолог.

Новини за темою: У ситуації з телеканалом "112 Україна" присутня політична складова, – голова НСЖУ

Олексій Вороненко продовжив: "Я думаю, що це якась така спроба врятувати свій рейтинг, який падає. Просто всі бачать, що рейтинг Віктора Медведчука і "Опозиційної платформи – За життя" зростає майже у два рази, і при цьому рейтинг "Слуги народу" і особисто Зеленського впав майже у два рази. Це якесь таке загравання з радикальними групами населення. І, якщо робили б висновки та подивилися, чим такі ініціативи закінчилися для попереднього президента Петра Порошенка, то, можливо, не робили б таких дурних ходів".

Як повідомляли, напередодні, 6 серпня, Шевченківський райсуд Києва відмовив СБУ і прокуратурі в арешті майна та корпоративних прав телеканалу "112 Україна".

Канал вважає таку вимогу влади спробою рейдерського захоплення з боку СБУ за завданням президента Зеленського.

Додамо, що справа велася СБУ з літа минулого року і зараз, напередодні місцевих виборів, спецслужба спробувала її активізувати. Однак суд вважає аргументи СБУ і прокуратури недостатніми та відхилив клопотання про арешт, вказує видання.  

Loading...