"Це питання номер один у фракції": Арахамія назвав причину відсутності "посадок"

Голова парламентської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія Фото - скріншот

Проблему слід вирішувати, інакше виборці дадуть свою політичну оцінку, каже нардеп

Питання про "посадки" корупціонерів є питанням номер один у фракції партії "Слуга народу".

Про це під час ексклюзивного інтерв’ю в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу "Народ проти" на телеканалі ZIK заявив голова парламентської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія.

"У нас абсолютно таке ж обурення, у депутатів, як і у простих громадян. І кожного разу, коли людина приїжджає зі свого мажоритарного округу, вона говорить: дивіться, там є проблема – лікарня, якісь соціальні виплати, але номер один - люди кажуть, коли ж ви почнете садити? Причому, що найгірше, я вважаю, помилка стратегічна була допущена, коли віддали ексклюзивне право щодо високопосадовців віддати в НАБУ. Що відбувається: СБУ, ДБР, іноді поліція починають розслідувати якусь справу про шахрайство, про корупцію тощо. Нам же нікому не цікаво, що посадили лісника якогось районного..., нам хочеться побачити топ-корупцію. І як тільки вони добігають в розслідуванні, коли треба давати підозру, заходить в цей час САП і каже – о, це ж високий посадовець, ексклюзивна підслідність НАБУ. Забирає, віддає детективу НАБУ, і той заново починає слідчий процес... Це дуже велика проблема", – зазначив гість студії.

Давид Арахамія зауважив, що ці проблеми потрібно вирішувати, інакше виборці дадуть свою політичну оцінку – на виборах буде низький рейтинг.

"Можливо, один із способів це, умовно, полікувати – це зробити так званий закон про угоду зі слідством", – додав нардеп.

Новини за темою: У Раду внесли законопроєкт, який дозволить чиновникам приховувати позашлюбних дітей, - антикорупціонер

Як повідомляли, з 1 січня 2020 року набув чинності закон "Про внесення змін до закону України "Про запобігання корупції" щодо викривачів корупції", який ініціював президент Зеленський. Згідно із законом, українці можуть здавати корупціонерів за винагороду у розмірі до 3 тисяч мінімальних зарплат.

Loading...