Це підказка та спроба допомогти президенту: Суслов про лист Медведчука до Зеленського

Віктор Суслов

з відкритих джерел

Лист голови політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктора Медведчука до Володимира Зеленського – це підказка та спроба допомогти президенту.

Про це під час включення в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK заявив ексміністр економіки України Віктор Суслов.

Віктор Суслов наголосив, що лист Віктора Медведчука до президента Володимира Зеленського – це не лише позиція Медведчука, а позиція всієї партії "Опозиційна платформа – За життя".

"І ця позиція не негативна для президента Зеленського. Я це все сприймаю як підказки і спроби допомогти президенту, у тому числі і власною участю", – сказав Суслов.

Він додав, що президент, отримавши листа від Віктора Медведчука, має нагоду пригадати собі обіцянки, які надав українцям перед виборами. А це, зокрема, встановлення миру на Донбасі, зниження тарифів та захист російської мови в Україні.

"Адже те, що зараз значно знижені ціни на нафту та газ, то це закладає подальше підвищення тарифів з початком опалювального сезону. Президентові тут слід прояснити та гарантувати ті умови, які не дозволили б довести українських громадян до повної бідності. А щодо насильницької українізації, то, звичайно, дивно, що у Києві немає кінотеатру, де російськомовні громадяни могли б подивитися фільми російською мовою. Чому немає російськомовного каналу? У всіх європейських країнах є така практика, навіть у Німеччині є такий телеканал. А чому в Україні, де майже половина громадян регулярно спілкуються російською, цього немає. От проведення такої національної політики послаблює Україну і веде до внутрішнього розколу", – заявив колишній міністр економіки.

Новини за темою: Чорний: Зеленський навряд чи відповість на лист Віктора Медведчука, оскільки влада не звикла чути опозицію

Нагадаємо, голова Політради партії "Опозиційна платформа - За життя", народний депутат України Віктор Медведчук написав Відкритий лист президенту Володимиру Зеленському.

"Президент повинен прийняти реальність, в якій він існує, ‒ ту Україну, про яку Ви дізналися, може, навіть більше, ніж хотіли, її проблеми і труднощі, бажання й очікування. Але це неминуче доведеться зробити, якщо Ви хочете будувати Україну, а не робити вигляд, що будуєте її, покращувати життя людей, а не "проводити реформи".

Якщо Ви хочете зробити Україну успішною країною, то Вам варто почати з себе. А бути успішним для Президента не означає йти шляхом концентрації своєї влади, як це робили і Ющенко, і Янукович, і Порошенко", - наголосив у листі Віктор Медведчук.