Це не протести, а злочинна діяльність, – Медведчук про напад на офіс "Опозиційної платформи – За життя"

Голова Політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук Фото:"Опозиційна платформа - За життя"

Дії націонал-радикалів, які напали на офіс партії "Опозиційна платформа – За життя" у Києві, - це не протести, а злочинна діяльність.

Про це в ефірі ток-шоу "17" на телеканалі ZIK заявив голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук.

"Ви знаєте, якщо б вони 23-го числа в черговий раз, ось ці націонал-радикали неприборкані, прийшли для того, щоб нас пікетувати, висловити свою позицію, продемонструвати свою ідеологію про те, що вони проти програми "Опозиційної платформи – За життя". Яка, до речі, ця програма, стала другою, перемогла як друга партія в країні на парламентських виборах, і ми маємо другу фракцію в парламенті. Тобто це серйозність тієї позиції, яку підтримали наші виборці. А їх, між іншим, наскільки я розумію, хто там був серед цих представників, правопорушників, які представляють певні радикальні кола націонал-радикалів, вони програли на виборах. І тому, природно, вони можуть протиставити себе ідеології, яку сповідуємо ми. Але це повинні бути пікети, це повинні бути протести. Це не повинно бути вибухів вибухових пакетів, залиття фарбою, застосування фізичної сили відносно служби безпеки нашої партії, спроби проникнути в приміщення. Тобто дії, які я перерахував, вони незаконні, і за це треба притягати до відповідальності. Будуть вони притягнуті до відповідальності? Я впевнений, що ні", – заявив Віктор Медведчук.

Політик акцентував: "Як ми до цього ставимося? Вкрай негативно і вкрай погано. Це не протест. Це не протест в демократичній правовій державі. Це злочинна діяльність, яка повинна отримати оцінку, і в цьому винні повинні понести покарання".

Новини за темою: Ми 5 місяців затягували продаж землі, у результаті отримали 14 проваджень, – Рабінович про тиск на опозицію

Як повідомляли, в суботу, 23 травня, група людей здійснила напад на офіс партії "Опозиційна платформа – За життя" у Києві. Натомість правоохоронці затримали 11 осіб із числа тих, хто намагався цьому зарадити.

Згодом в "Опозиційній платформі – За життя" назвали ймовірні причини атаки. Партійці пов'язують напад із своєю принциповою політичною позицією.