live

Це не означає, що ми віддали регіони на відкуп олігархам, - Офіс президента про звернення за допомогою до олігархів

Кирило Тимошенко

В ОП спростували той факт, що наразі у всіх регіонах олігархат посилює свій вплив

В Офісі президента заявили, що те, що президент Зеленський звернувся за допомогою до олігархів у питанні боротьби з коронавірусом не є підтвердженням того, що їм віддали у відкуп регіони України.

Про це розповів заступник голови Офісу президента України Кирило Тимошенко в інтерв’ю УП.

За його словами, ідея просити допомогу у бізнесу народилася тоді, коли в ОПУ зрозуміли, що держава сама не зможе справитися з коронавірусом.

"Тоді зібрали бізнес, розподілили регіони. Тоді ж розподілили і гроші на централізовані закупки на відправку літаків, наприклад, до Китаю за необхідними медзасобами", - зазначив він.

Водночас Тимошенко пояснив, що бізнесмени "скидуються на централізовані закупки і закупляють для того, аби все приходило до них в регіоні", бо вони знають, які потреби є в області, а ОПУ допомагає їм логістично.

На його думку, це не означає, що Офіс президента віддав регіони на відкуп олігархам. 

Новини за темою: "АнтиКоломойський" закон про банки: Зеленський виступив проти олігарха й переміг?

"Так, ми попросили бізнес допомогти. Слухайте, це ситуація аналогічна тій, що була в 2014 році, – усі допомагають один одному. Це ж не тільки великий бізнес, нам он дзвонять з різних середніх бізнесів, якісь асоціації, айтішники і так далі. Їхнє завдання – модерувати всередині, допомагати своїми менеджерами в штабах, в обладміністрації", - додав Тимошенко.

Як відомо, 16 березня президент Володимир Зеленський зустрівся з українськими олігархами і великими бізнесменами.

Новини за темою: Зеленський спростував "чутки" про залежність українського уряду від олігархів

В Офісі президента повідомили, що на нараді Зеленський обговорив питання допомоги з боку великого бізнесу під час проведення заходів щодо протидії поширенню Україною COVID-19.

Loading...