Це не лише війна в Україні: Зеленський виступив в ООН щодо окупації Криму та російської агресії на Донбасі

Президент України Володимир Зеленський Фото з відкритих джерел

За словами президента, не всі країни засвоїли трагічний урок Другої світової війни

Окупація Криму та російська агресія на Донбасі - це не лише війна в Україні, це війна в Європі. Про це заявив президент України Володимир Зеленський під час засідання Генасамблеї ООН з нагоди відзначення 75-ї річниці Організації Об’єднаних Націй, передає пресслужба ОП.

За словами президента, заснування ООН стало символом того, що людство повинно було засвоїти трагічний урок Другої світової війни, однак, не всі країни зробили це.

"Окупація Криму та військова російська агресія на Донбасі свідчать про те, що цього уроку не засвоїли. Я хотів би нагадати, що це не лише війна в Україні. Це війна в Європі. І це не просто посягання на суверенітет незалежної держави, це схоже на спробу повернутися до поділу сфер впливу у світі", - сказав Зеленський.

Український лідер підкреслив, що цього року пандемія коронавірусу стала шоком для всіх країн. Саме тому людство повинно зупинити суперечки та об’єднати зусилля.

"Ми повинні використати цей попереджувальний знак, щоб зупинити суперечки та об’єднати зусилля для досягнення реальних проривних результатів. Не лише повернутися до цілей та принципів Статуту ООН, а й розпочати їхнє постійне та повне впровадження.

Почнемо зараз. Планети "Б" немає, ми живемо тут і лише один раз", - додав Зеленський.

Новини за темою: Резніков розповів, якою буде амністія для учасників конфлікту на Донбасі

Нагадаємо, раніше тимчасова повірена у справах США Крістіна Квін закликала Російську Федерацію припинити окупацію Криму, піти з Донбасу й припинити військову агресію проти України.

Loading...