Це навіть сутичками не можна назвати: Зеленський відреагував на події у Броварах

Президент України Володимир Зеленський заслухав міністра внутрішніх справ Арсена Авакова щодо сутички, яка сталася у Броварах Фото: Офіс президента

Глава МВС додав, що поліція перебуває в координації з прокуратурою та судом щодо обрання затриманим запобіжних заходів

Президент Володимир Зеленський провів зустріч з міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим через ранкову стрілянину між перевізниками у Броварах. Про це повідомляє пресслужба Офісу глави держави.

Коментуючи ситуацію у місті, український лідер сказав: "Те, що відбувалося, навіть сутичками не можна назвати. Це нагадувало 90-ті. Потрібно, щоб ми знайшли замовників, щоб вони понесли покарання. Також щоб на рівні уряду ми зрозуміли, як допомогти звичайним людям, майно яких постраждало в цій сутичці".

Новини за темою: Мер Броварів озвучив причину перестрілки в місті

Очільник МВС доповів президенту, що конфлікт стався між представниками фірм, які займаються пасажирськими перевезеннями у Броварах, і, за однією з версій, може бути пов’язаний з корупційними оборудками з тендерами щодо розподілу маршрутів.

У сутичці брали участь близько ста осіб. Один автобус з озброєними людьми приїхав з Вінниці, інша група на трьох мікроавтобусах прибула зі столиці.

Новини за темою: Які проблеми виявила стрілянина в Броварах?

"Київські перевізники покликали так званих тітушок, запросивши їх зі столиці та Вінницької області", – зазначив Аваков.

Міністр розповів, що на даний час затримано 20 осіб, троє перебувають у лікарні з пораненнями різного ступеня тяжкості. Глава МВС додав, що поліція перебуває в координації з прокуратурою та судом щодо обрання затриманим запобіжних заходів.

Новини за темою: Перестрілка в Броварах: Повернення в 90-ті?

Нагадаємо, сьогодні, 29 травня, у Броварах Київської області відбулася стрілянина, внаслідок якої було затримано 10 осіб. За попередньою версією, відбувся конфлікт між підприємцями, які займаються пасажирськими перевезеннями, та нелегальними перевізниками.

У свою чергу очільник МВС Арсен Аваков заявив, що перестрілка в Броварах є відлунням корупції визначення квот перевізників у місті.

На Київщині ввели спецоперацію щодо розшуку п'ятьох автівок, в яких можуть перебувати учасники перестрілки в Броварах.

Loading...