Це найнижча явка на місцевих виборах, соціологи і політологи будуть ще довго розбиратися, – Корнієнко

Олександр Корнієнко. Слуга Народу / Facebook

Явка не збільшилася під вечір, констатував нардеп

Явка виборців, які сьогодні прийшли на виборчі дільниці, становитиме не більше 35%. Це найнижча явка на місцевих виборах.

Про це під час брифінгу, який транслювали на телеканалі ZIK, повідомив народний депутат України, голова партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко.

Парламентар спрогнозував, що явка виборців під час місцевих виборів, які відбулися сьогодні в Україні, становитиме не більше 35%. Явка у Київській області, за його словами, становитиме 32%.

"На жаль, явка не збільшилася під вечір, як це буває, коли люди доходять на дільниці. Звичайно, основним фактором, мабуть, все ж таки, треба визнати епідемію коронавірусу, яка, дійсно, багатьох перелякала, залишила вдома. Щодо інших факторів, я думаю, що соціологи і політологи будуть ще довго розбиратися. Фактично, я думаю, що це найнижча явка на місцевих виборах в історії", – сказав Олександр Корнієнко.

Новини за темою: Кандидати мало кліпів випустили, – Карасьов про низьку явку на місцевих виборах

Нардеп повідомив, що Київ та Київська область потрапили до "червоної зони" за кількістю порушень під час виборів.

Нагадаємо, у неділю, 25 жовтня, о 8 ранку, в Україні розпочалося голосування на місцевих виборах. 

У Центральній виборчій комісії назвали цьогорічні вибори депутатів обласних, районних, сільських рад, а також селищних, сільських і міських голів найскладнішими в історії України.

Станом на 19:00 правоохоронці відкрили близько 70 кримінальних проваджень.

Також стали відомі перші дані щодо явки виборців по Україні. За інформацією мережі "ОПОРА", станом на 12:00 вона становила 13,5%, а на 16:00 - 27%.

О 20:00 виборчі дільниці в Україні зачинилися.

У Комітеті виборців України заявили, що, незважаючи на низьку явку, місцеві вибори в Україні будуть визнані дійсними, а поставити під сумнів у цілому результати неможливо.Loading...