Це крах ілюзії, що в Україні може бути президент, який не спілкується з президентом РФ, – Волошин про "плівки Деркача"

Олег Волошин Фото: Пресс-служба "Оппозиционной платформы - За жизнь"

Нардеп прокоментував оприлюднені записи

Нові "плівки Деркача", оприлюднені 9 липня, матимуть наслідком крах ілюзії щодо відсутності спілкування між президентами України та РФ.

Про це в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу "Народ проти" на телеканалі ZIK заявив народний депутат (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Олег Волошин.

Парламентар прокоментував оприлюднені сьогодні позафракційним народним депутатом Андрієм Деркачем аудіозаписи із розмовами за участю людей, чиї голоси схожі на голоси попереднього президента України Петра Порошенка та президента РФ Володимира Путіна.

"Я побачив одне – крах якоїсь абсолютно дикої ілюзії, що в Україні, країні, яка межує з Російською Федерацією, у якій конфлікт з Російською Федерацією, може бути президент, який не спілкується з президентом РФ", – зазначив нардеп.

Парламентар продовжив: "Він (Порошенко. – Ред.) неправий в тому, що він сам створив цю нездорову істерію в суспільстві, він сам створив ілюзію, що а) з Москвою можна не говорити, б) що, говорячи з Москвою, можна Путіну в обличчя грубіянити, і в) що Україна може вижити, не йдучи на якісь компроміси з Росією. Він сам створив ось цю ілюзію, якусь абсолютно відірвану від реальності".

Новини за темою: Треба, щоб суспільство не толерувало таких політиків, – Верещук про суперечку з Порошенком

"А те, що він реально намагався домовлятися з Путіним і за фактом зумів бойові дії, коли в день гинули десятки, сотні людей, звести до тліючого конфлікту, а зобов'язаний був взагалі його завершити..., заради цього варто було говорити хоч з чортом лисим, як говорив Зеленський", – резюмував Олег Волошин.

Як повідомляли, нардеп Андрій Деркач у четвер, 9 липня, оприлюднив нові записи розмов попереднього президента Петра Порошенка. На одній з них - розмова Порошенка з президентом РФ Володимиром Путіним від 30 квітня 2015 року.

Як зазначається, це досить миле спілкування двох президентів. Вони говорили про миротворців, про економічні проблеми Донбасу.

Порошенко дав рекомендації, як оптимізувати роботу Тристоронньої контактної групи в Мінську. Путін сказав, що передасть ці рекомендації Лаврову.

Порошенко привітав Путіна з 1 Травня. Обидва сміються, обмінюються жартами. Путін сказав, що буде вручати медалі "Героїв Праці". Порошенко сказав, що буде нагороджувати ветеранів з 70-річчям Перемоги.

Путін співчутливо цікавиться, як ситуація всередині України. Порошенко каже - вже налагоджується. В кінці дуже тепло попрощалися.