"Це коронавірус головного мозку": Рабінович про зміни до держбюджету

Вадим Рабінович

"Опозиційна платформа – За життя" не буде підтримувати зміни до бюджету

Співголова фракції "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Вадим Рабінович вважає, що новий законопроєкт про зміни до державного бюджету, який нардепи планують розглянути сьогодні, 13 квітня, на позачерговому пленарному засіданні, – це "коронавірус головного мозку". 

Про це він сказав під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK.

Нардеп обурюється, що під час перерозподілу бюджету залишили або ще й додали видатки на фінансування усіляких національних рухів, пластів та судові установи.

Новини за темою: З'явився доопрацьований законопроєкт змін до держбюджету: Основні цифри

"Все додали за цю ніч, все змінили. Я сидів сьогодні увесь ранок і читав його (бюджет, – ред.) і ці зміни. Ми завжди як божевільні отримуємо його за дві години. Повністю збільшено утримування судових установ, майже на мільярд. Мільярд на кіно і телеканал, який бачить лише якась одна людина! Я не знаю, хто це. Мабуть, Яценюк", – зазначив Вадим Рабінович.

Новини за темою: Зміни у держбюджеті: Регіони отримають майже на 11 млрд менше

Тому, додав нардеп, "Опозиційна платформа – За життя" в жодному разі не буде підтримувати такі зміни до бюджету.  

"Це не бюджет, а коронавірус головного мозку. Тому ми не просто не будемо підтримувати його, а сподіваємося зараз сказати людям про те, що вони творять. От знаєте, для всіх коронавірус, а у них Божий дар, вони набивають собі кишені. Уряд, який сьогодні прийшов, ще гірший минулого. Це змагання дебілів", – сказав Рабінович.  

Нагадаємо, сьогодні, 13 квітня, Верховна Рада України збереться на позачергове пленарне засідання.

Серед законопроєктів, які планують розглянути нардепи, – проєкт закону про внесення змін до закону "Про Державний бюджет України на 2020 рік" (№ 3279).