Це капітуляція, підписана країною, яка програла: Рабінович про меморандум з МВФ

Вадим Рабінович

Народний депутат України, співголова фракції "Опозиційна платформа - За життя" Вадим Рабінович заявив, що меморандум України з Міжнародним валютним фондом – це капітуляція, підписана країною, яка програла.

Про це він сказав під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK.

Народний депутат зауважив, що голови парламентських фракцій хочуть зустрітися з президентом, аби запитати в нього про подальшу долю України.

"Ми з вами живемо в країні, яка йде просто на дно. В країні, де ніхто ні про що не думає. Ми прочитали сьогодні меморандум з МВФ. Це капітуляція, підписана при повному знищенні держави! Це капітуляція, підписана країною, що програла! А кому ми програли?" – зауважив народний депутат.

Новини за темою: Дадуть не стільки, скільки бажала українська влада: Розенко про транш МВФ

Вадим Рабінович додав, що голови фракцій не будуть висувати свої вимоги, а лише хочуть дізнатися думку президента про те, чи знає він та розуміє, що відбувається в країні.

"Хочемо, щоби він вислухав думку, в парламентсько-президентській республіці, керівників найбільших фракцій парламенту", – наголосив політик.

Нагадаємо, раніше народний депутат України, голова Політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктор Медведчук зазначав, що вимоги Міжнародного валютного фонду є вульгарним знущанням над інтересами України.