Це яскрава демонстрація тиску на свободу слова, – Шуфрич про ТСК щодо діяльності трьох телеканалів

Нестор Шуфрич

Нардеп наголосив, що жодна підозра не підтвердилась

Жодна підозра, на основі якої ініціювали створення тимчасової слідчої комісії щодо діяльності трьох телеканалів – ZIK, 112 та NewsOne, не підтвердилася.

Про це під час брифінгу у кулуарах Верховної Ради України, який транслював телеканал ZIK, заявив народний депутат України (фракція "Опозиційна платформа – За життя"), голова парламентського Комітету з питань свободи слова Нестор Шуфрич.

Парламентар переконаний, що тимчасовій слідчій комісії, яку створили для розслідування діяльності телеканалів ZIK, 112 та NewsOne, нічим буде звітувати, а створення такої ТСК вважає "банальним тиском" на діяльність ЗМІ.

"У моєму розумінні, це яскрава демонстрація тиску на свободу слова", – заявив нардеп.

Нестор Шуфрич розповів, що на засіданні ТСК були представники СБУ, представники податкової: "І всі сказали, що у них немає фактів, які підтверджували б те, що ці канали фінансуються за рахунок якихось російських фінансових ресурсів. Вони не виявили порушення у податковій сфері під час придбання цих телеканалів, немає інформації щодо порушень фінансової дисципліни під час роботи цих каналів. Тобто, жодна підозра, на основі якої ініціювали створення слідчої комісії, не підтвердилася. Підкреслюю – жодна".

Він також розповів, що сьогодні на засіданні ТСК заслухають представника Національної ради з питань телебачення та радіомовлення, а також – представника Антимонопольного комітету.

Новини за темою: "Ні – цензурі": У центрі Києва протестували проти наступу на свободу слова

Як повідомляли, під час засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій (депутатських груп) Верховної Ради України Нестор Шуфрич закликав зупинитись у нахабному бажанні протиснути скандальні закони про медіа і вимагав захистити свободу слова і права журналістів.Loading...