Це електоральний пилосос, який усмоктав у себе різних людей, – Лукаш про "Слугу народу"

Олена Лукаш Фото - скріншот

"Те, що мертве, повторно померти не може і не може, відповідно, очиститися"

Жодного очищення партії "Слуга народу" не буде, оскільки немає партії – це був електоральний пилосос, який усмоктав у себе різних людей.

Про це в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу "Народ проти" на телеканалі ZIK заявила колишня міністерка юстиції України Олена Лукаш.

Олена Лукаш прокоментувала заяву президента України Володимира Зеленського щодо очищення партії "Слуга народу". На її думку, жодного очищення політичної сили не буде.

"Не буде жодного очищення – немає ніякої партії. Це був певний електоральний пилосос, який усмоктав у себе людей при здоровому глузді, усмоктав у себе "порохоботню", "соросятню" і якихось випадкових людей. Те, що мертве, повторно померти не може і не може, відповідно, очиститися", – заявила Олена Лукаш.

Новини за темою: Арахамія зізнався, що "слуг народу" в ОП "пісочать" за кожний ляп

Як повідомляли, нардеп Олександр Дубінський радить позбутися зі "Слуги народу" тих, хто інтелектуально не дотягує до рівня народного депутата.

Парламентар також розкритикував управління фракцією "Слуга народу" у ВРУ і заявив, що вину за те, що фракція не голосує за певні законопроєкти, намагаються перекинути на голову Верховної Ради Дмитра Разумкова.

Повне відео головного політичного ток-шоу країни "Народ проти" можна переглянути тут.

Loading...