Це дно фракції "СН", - нардеп Богуцька про Дубінського, Бужанського та інших колег по фракції

Народний депутат Єлизавета Богуцька Фото з відкритих джерел

Богуцька зазначила, що "від них позбутися неможливо"

Народна депутатка від "Слуги народу" Єлизавета Богуцька різко висловилася проти своїх колег по фракції Олександра Дубінського, Антона Бужанського, Антона Полякова та Ольги Василевської-Смаглюк. Про це повідомляє Цензор.net.

Зокрема, колишній заступник генерального прокурора Давид Сакварелідзе опублікував пост, в якому розповів про те, що депутатка від "Слуги народу" Ольга Василевська Смаглюк звинуватила його в реформі прокуратури. 

"Головне, що від них позбутися неможливо. Вона, Дубіна, Бужанський - це саме дно фракції "СН", - відреагувала Богуцька в коментарі.

Скріншот Цензор.нет

Скріншот Цензор.нет

Також депутатка розкритикувала дії її колеги Антона Полякова, що зареєстрував понад 6 тисяч поправок до "антиколомойського" закону, назвавши його виродком. 

Скріншот Цензор.нет

Скріншот Цензор.нет

До слова, згодом Максим Бужанський у своєму Telegram-каналі заявив, що до нього звернувся найбільший юрист країни Андрій Портнов, який висловив стурбованість долею нардепа Потураєва.

За його словами, в особистому листуванні, нардеп Потураєв фактично погрожував двом своїм колегам. Бужанський наголосив, що раніше аналогічний випадок стався з Портновим, коли в приватному листуванні з одним прокурором, він пригрозив йому нестандартною розправою. У результаті цього, СБУ порушила кримінальну справу, якою займалася приблизно рік. 

"Чи не вийде так, переживає Андрій, що зараз на нашого дорогого колегу Микиту зграєю накинуться Радіо Свобода, Громадське і інші Українські Правди, з метою розтерзати його, скориставшись безпорадним станом? Поділяю стурбованість Андрія Портнова, але рішуче заявляю, що ми не віддамо на розправу стерв'ятникам пера товариша Потураєва", - зазначив Бужанський. 

Нагадаємо, раніше народна депутатка Єлизавета Богуцька від фракції "Слуга народу" заявила про те, що розповсюдження коронавірусу, від якого загинуло вже понад 2600 осіб, є аферою.

Loading...